Motoreduktor WBHF

Motoreduktory walcowo-stożkowe WBHF to napędy w obudowie żeliwnej należące do serii IRON-G Motion®. Charakteryzują się bardzo wysokimi parametrami technicznymi (wyjściowy moment obrotowy i współczynnik sf) oraz odpornym na zużycie zazębieniem. To wydajny ekonomicznie napęd kątowy.

Strata energii w przekładniach walcowo-stożkowych WBHF serii IRON-G Motion® nie przekracza 4%. Opłacalność zastosowania przekładni WBHF staje się więc ze względu na dużą sprawność oczywista, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę, że w układach napędowych maszyn (szczególnie transportowych) przepływa przez te przekładnie większość energii.

Montowane w Polsce - przekładnie i motoreduktory WBHF montowane są w naszym centrum montażu przekładni i motoreduktorów zlokalizowanym w Toruniu w siedzibie naszej firmy.
Termin realizacji - standardowy termin montażu przekładni lub motoreduktora WAHF nie przekracza 48 godzin!
Gwarancja - są to produkty objęte naszą gwarancją, świadczymy również serwis pogwarancyjny.
Parametry techniczne - dwanaście wielkości mechaniczne o trzech stopniach przełożenia zapewniają zakres momentów obrotowych od 10 Nm do 62800 Nm w zakresie dostępnych przełożeń od i=5.36 do i=179.86
Uniwersalny napęd - każda przekładnia WBHF dostępna jest w aż dziesięciu wersjach wykonania - na łapach z wałem drążonym lub pełnym, łapowo-kołnierzowa z wałem drążonym lub pełnym, z wałem drążonym do osadzenia na czopie maszyny, z wałem pełnym do osadzenia w tulei maszyny, z kołnierzem wyjściowym do osadzenia na korpusie maszyny, z ramieniem reakcyjnym oraz z wałem drążonym gładkim i pierścieniem zaciskowym.
 

"Dzięki swoim parametrom technicznym, konstrukcji mechanicznej i wielu wersjach wykonania - przekładnia WBHF znajduje szerokie zastosowanie w maszynach roboczych, gdzie konieczne jest kątowe przekazanie mocy.

Napędy WBHF to przekładnie zębate o osiach nierównoległych zamknięte obudowie żeliwnej. Zwarta konstrukcja pozwoliła na osiągnięcie wysokiego kompromisu parametrów technicznych do efektów ekonomicznych. Przekładnie WBHF dostępne są aż w dwunastu wielkościach mechanicznych o trzech stopniach przełożenia. Tak duży wybór pozwala na zastosowanie naszego napędu w wielu wymagających aplikacjach przemysłowych, od napędu pomocniczego we współczesnych maszynach aż po napęd główny w maszynach transportowych. Można powiedzieć, że znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebne jest kątowe przeniesienie mocy i ruchu. Na specjalne zamówienie dostępna jest również opcja blokady kierunku obrotu, szczególnie przydatna w maszynach transportowych.

loading...
Dokumentacja - katalogi produktu
Dokumentacja - instalacja i obsługa
Dokumentacja - deklaracje i certyfikaty
 
Przekładnie walcowo-stożkowe WBHF
Przekładnie walcowo-stożkowe WBHF serii IRON-G Motion®

Motoreduktor walcowo-stożkowy WBHF-L-33
1 / 5