Serwowzmacniacz SD20-E

EURA SD20-E to połącznie funkcjonalności z ergonomią wykonania. W porównaniu do serii SD20-G posiada on rozbudowane tryby pracy oraz protokoły komunikacyjne. Dlatego znajdzie zastosowanie w wielu aplikacjach przemysłowych również w nowoczesnych aplikacjach Przemysł 4.0

"EURA SD20-E to nasz zaawansowany serwowzmacniacz przystosowany do wymagających aplikacji przemysłowych.

EURA SD20-E dostępny jest w zakresie mocy od 0,1 kW do 37 kW. Posiada wbudowaną komunikację ModBus RS485 oraz EtherCAT. Uzbrojony został aż w siedem podstawowych trybów pracy oraz pokaźną ilość wejść/wyjść cyfrowych co czyni z niego funkcjonalne i elastyczne rozwiązanie dla wymagających użytkowników. Sprawdza się wszędzie tam, gdzie wymaga się dużej dynamiki i precyzji sterowania napędem. Zastosowanie 4-rdzeniowego enkodera 23-bitowego umozliwia uzyskanie pozycjonowania na poziomie 0,15 sekundy kątowej. również w tej konstrukcji zadbano i minimalną inercję układu strowania dzięki możliwości odpowiadania na komendy sterujące z częstotliwością 3kHz. Programowanie SD20-E przebiega w taki sposób, jak to ma miejsce w falownikach EURA - należy zdefiniować odpowiednie wartości w specjalnych parametrach posegmentowanych na grupy. Dodatkowo, w bezpłatnym oprogamowaniu EuraDV™, parametry przedstawione są w formie intuicyjnej tabeli z pełnymi opisami poszczególnych wartości. Dzięki temu obsługa serwowzmacniacza SD20-E jest prosta i intuicyjna.

Skalowalność - użytkownik serwowzmacniacza SD20-E otrzymuje do wyboru aż siedem trybów pracy, dzięki temu uzyskuje możliwość dostosowania serwonapędu do wysokich potrzeb aplikacji przemysłowej.

Wysoka funkcjonalność - wykorzystanie algorytmów bazujących na sztucznej inteligencji, zaawansowane algorytmy tuningu i kompensacji wibracji umożliwiają zastosowanie SD20-E w wymagających aplikacjach przemysłowych.
Precyzja ruchu - 4-rdzeniowy 23-bitowy enkoder absolutny współpracujący z SD20-E to dokładne pozycjonowanie i stabilna prędkość obrotowa w wysokoefektywnych maszynach.
Oszczędność energii - SD20-E utrzymuje wysoką sprawność i niską energochłonność, która pozostaje stała w dużym zakresie obciążeń i dynamice pracy.
Łatwa obsługa - uproszczona konfiguracja napędu do niezbędnego minimum, darmowe oprogramowanie komputerowe EuraDV™.
Przemysł 4.0 - prócz standardowo wbudowanej komunikacji ModBus RS485 i EtherCAT, napęd jest dostępny również w komunikację CANopen.

loading...
Dane techniczne

Specyfika techniczna

Parametry pracy

Wymiary

Schemat podłączenia

Jak prawidłowo skompletować zestaw serwonapędowy EURA?
Już tylko trzy kroki dzielą Ciebie od wkroczenia do świata serwonapędu.

Krok 1: Serwosilnik - określ moc, rodzaj eknodera (inkrementalny lub absolutny), prędkość na wale wyjściowym oraz zapotrzebowanie na moment obrotowy.
Krok 2: Serwowzmacniacz - dobierz do mocy silnika i rodzaju sprzężenia zwrotnego.
Krok 3: Okablowanie - dobierz kable zasilające i enkoderowe uwzględniając moc wybranego silnika, napięcie zasilania oraz rodzaj sprzężenia zwrotnego. 

loading...
Dokumentacja - katalogi produktu
Dokumentacja - instalacja i obsługa
Dokumentacja - deklaracje i certyfikaty
Pliki do pobrania

 


Serwowzmacniacze EURA SD20-E

 

Serwowzmacniacz EURA SD20E 0.20kW
1 / 8