Motoreduktor SHF

Motoreduktory ślimakowe SHF są szeroko stosowane w budowie maszyn. Tak dużą popularność zyskały nie tylko dzięki swoim cechom technicznym, ale także dzięki prostej budowie oraz korzystnemu stosunkowi ceny do przenoszonej mocy z wału czynnego na wał bierny.

Zwartość konstrukcji, cichobieżność oraz możliwość uzyskania dużego przełożenia na jednym stopniu (do i=100) czynią z przekładni ślimakowej SHF jeden z bardziej popularnych napędów stosowanych w budowie maszyn.

Zwartość konstrukcji - dzięki takiej konstrukcji przekładnie ślimakowe SHF uzyskują bardzo duże przełożenie na jednym stopniu - do i=100.
Duża obciążalność - wynika to z liczby pracujących jednocześnie par zębów ślimaka i koła ślimakowego (ślimacznicy) w przekładniach SHF minimalna liczba par zębów będąca cały czas we współpracy z reguły nie jest mniejsza niż 2.
Parametry techniczne - dziesięć wielkości mechanicznych, możliwości łączenia przekładni ślimakowych SHF ze sobą (przekładnie kombinowane - podwójne) oraz możliwość dodania dodatkowego stopnia walcowego (zewnętrznego) zapewniają zakres momentów obrotowych od 20 Nm do 2680 Nm w zakresie dostępnych przełożeń od i=7.5 do i=5000
Gwarancja - są to produkty objęte naszą gwarancją, świadczymy również serwis pogwarancyjny.
 

"Zastosowanie przekładni ślimakowej SHF w budowie maszyn jest kompromisem techniczno-ekonomicznym.

Przekładnie ślimakowe SHF posiadają zwartą konstrukcję, dzięki której możliwe są do uzyskania przełożenia do i=100 na jednym stopniu. Dostępne są w dziesięciu podstawowych wielkościach mechanicznych. Dla uzyskania wyższych parametrów technicznych, przełożenia i wyjściowego momentu obrotowego, istnieje możliwość łączenia ze sobą dwóch przekładni ślimakowych lub dołożenie stopnia walcowego. Takie możliwości konstrukcyjne znacząco wpływają nie tylko na uniwersalność przekładni ślimakowych SHF, ale przede wszystkim na parametry techniczne tj. wyjściową prędkość obrotową i przenoszony moment obrotowy.

loading...
Dokumentacja - katalogi produktu
Dokumentacja - instalacja i obsługa
Dokumentacja - deklaracje i certyfikaty
 
 
Przekładnie ślimakowe SHF
Przekładnie ślimakowe SHF 063 w różnych konfiguracjach

Przekładnia ślimakowa SHF 040 P71B14
1 / 6