Motoreduktor WAHF

Motoreduktory walcowe WAHF to napędy w obudowie aluminiowej należące do serii ALU-G Motion®. Charakteryzują się małymi wymiarami zewnętrznymi, mała masą i małymi stratami energetycznymi przy dużej niezawodności. W związku z tym znajdują szerokie zastosowanie w współczesnych maszynach roboczych w tym transportowych.

Strata energii w przekładniach walcowych WAHF serii ALU-G Motion® nie przekracza 4%. Opłacalność zastosowania przekładni WAHF staje się więc ze względu na dużą sprawność oczywista, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę, że w układach napędowych maszyn przepływa przez te przekładnie większość energii.

Montowane w Polsce - przekładnie i motoreduktory WAHF montowane są w naszym centrum montażu przekładni i motoreduktorów zlokalizowanym w Toruniu w siedzibie naszej firmy.
Termin realizacji - standardowy termin montażu przekładni lub motoreduktora WAHF nie przekracza 48 godzin!
Gwarancja - są to produkty objęte naszą gwarancją, świadczymy również serwis pogwarancyjny.
Parametry techniczne - cztery wielkości mechaniczne o dwóch stopniach przełożenia zapewniają zakres momentów obrotowych od 3 Nm do 500 Nm w zakresie dostępnych przełożeń od i=3.66 do i=58.09
Szybki montaż - każda przekładnia WAHF z czterech wielkości mechanicznych dostępna jest w trzech wersjach wykonania obudowy - na łapach, małym kołnierzem wyjściowym i dużym kołnierzem wyjściowym.
 

"Dzięki swoim parametrom technicznym i konstrukcji mechanicznej - przekładnia WAHF znajduje szerokie zastosowanie w współczesnych maszynach roboczych.

Napędy WAHF to przekładnie zębate, w których osie kół są równoległe, a koła mają kształt walców. Jest to najpopularniejsza konstrukcja przekładni zębatej. W naszej ofercie dostępne są w 4 wielkościach o dwóch stopniach przełożenia, które zapewniają zakres momentów obrotowych od 3 Nm do 500 Nm. Warto zaznaczyć, że w zakresie dostępnych przełożeń od i=3.66 do i=58.09 nasza konstrukcja przekładni walcowych WAHF wyróżnia się wysokimi dopuszczalnymi siłami poprzecznymi na wale wyjściowym. Te i pozostałe cechy techniczne sprawiają, że przekładnia WAHF jest niezawodnym napędem. Motoreduktory WAHF spełniają również wysokie wymagania stawiane napędom w zakresie wyjściowej prędkości obrotowej oraz niewielkiej masy własnej.

loading...
Dokumentacja - katalogi produktu
Dokumentacja - instalacja i obsługa
Dokumentacja - deklaracje i certyfikaty
Przekładnie walcowe WAHF
Przekładnie walcowe WAHF serii ALU-G Motion®

Przekładnia walcowa WAHF-MRC-01
1 / 4