Oferty pracy

"W naszej firmie każdy pracownik jest odpowiedzialny za jej rozwój. Wiemy, że gdy Ty spełniasz się zawodowo a przy tym realizujesz swoje prywatne plany to również zyskuje nasza firma. Rośniemy w siłę razem z Tobą, ale nie jesteśmy korporacją, dlatego nie stosujemy skomplikowanych procedur, nie używamy języka korporacyjnego i sztywnych reguł. Nasz zgrany zespół tworzą zwyczajni ludzie, którzy współpracując ze sobą tworzą niepowtarzalną atmosferę pracy." Łukasz Bubiłek - Wspólnik - Dyrektor HandlowyŁukasz Bubiłek

 

"Spotkać się to początek; zgodzić się to postęp; pracować razem to sukces."  Henry FordDołącz do nas i stań się częścią naszego zespołu! Czy masz już doświadczenie zawodowe, czy dopiero rozpoczynasz swoją karierą zawodową? Firma HF INVERTER oferuje przyjazne warunki pracy i rozwoju zawodowego. Bez względu na stanowisko o które będziesz aplikować, możesz dołączyć do zespołu, który współtworzy przyszłość. Sprawdź nasze oferty!

 

Nie znalazłeś oferty pracy dla siebie?

Nieustannie powiększamy nasz zespół, więc nawet jeżeli aktualnie nie znalazłeś oferty pracy dla siebie zostaw nam swoją aplikację.
Odezwiemy się, jeżeli nas zainteresujesz!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.